Úvodní strana » Napájecí systémy

Napájecí systémy

V divizi napájecích systémů patříme mezi specialisty na veškerou problematiku spojenou s aplikacemi napájecích systémů, budování infrastruktury serveroven a datových center. Nabízíme komplexní služby na vysoké profesionální úrovni, které zahrnují odborné poradenství při výběru nejvhodnějšího řešení, vypracování projektu a realizace projektu.

 

Realizace projektu napájecích systémů

Realizace projektu zahrnuje instalace vybraných technologií, servisní zabezpečení (záruční i pozáruční servis), poradenství při optimalizaci využívání instalovaných technologií, sledování novinek v oboru a na přání zákazníka jejich zavádění. Našim cílem je najít nejvhodnější technologické řešení vašeho systému. Navázáním spolupráce s naší firmou získáte prostor pro vaše vlastní podnikání. O vše kolem napájecích systému se postaráme my!

 

Spolupracujeme s těmi nejlepšími

Jsme autorizovaným obchodním a servisním partnerem významných výrobců zdrojů nepřerušitelného napájení. Úzce spolupracujeme s firmou APC, která je součásti koncernu Schneider electric, firmou General Electric a PowerKinetics. Tyto firmy zaujímají přední pozice mezi výrobci UPS a svým výrobním programem pokrývají široký výkonový rozsah od stovek VA až po jednotky MW při paralelním řazení jednotek. Samozřejmostí u těchto firem je splnění přísných norem nutných pro získání certifikátu ISO 9001 a vynikající technická kvalita vyráběných zdrojů.

 

Díky přímé spolupráci s výrobci, můžeme svým zákazníkům nabídnout zcela individuální podmínky a vyhovět i velmi specifickým požadavkům. Zároveň zaručujeme 100 % podporu a kvalitní servis prováděný vyškolenými specialisty. Spojte se s námi a získejte vysokou kvalitu za přijatelné ceny. Staneme se vašim profesionálním a spolehlivým partner.